XXVII Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna, XXI Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej
data: 19.10.2020 - 23.10.2020
miejsce: Zabrze, Polska
organizator: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu III Katedra i Klinika Kardiologii

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność serdecznie Państwa zaprosić na organizowaną w dniach 19-23 października 2020 r. XXVII Międzynarodową Konferencję Kardiologiczną „Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób serca, płuc i naczyń” oraz towarzyszące jej XXI Warsztaty Kardiologii Inwazyjnej. Tegoroczna Konferencja uzyskała patronat Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Spotkanie będzie przebiegało pod hasłem „HEART-TEAM gwarancją nowoczesności, bezpieczeństwa i skuteczności w leczeniu”. Z roku na rok nasi chorzy są coraz trudniejsi, mają coraz więcej chorób towarzyszących, dlatego ich leczenie wymaga współpracy wielu specjalistów. W dobie pandemii współpraca ta nabiera szczególnego znaczenia. Covid19 całkowicie zmienił naszą rzeczywistość, stając się dla wszystkich, a zwłaszcza dla środowiska medycznego dużym wyzwaniem. 

Z ogromną przyjemnością pragniemy również zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, XXI już edycji zabrzańskich Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej, które odbywają się pod auspicjami Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.Uzyskanie certyfikatu Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej to 20 punktów AISN.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, nasza Konferencja odbędzie się wyłącznie online w dniach 19-23 października 2020.

Rejestracja jest bezpłatna na stronie internetowej konferencji: http://www.konferencjazabrze.pl

Mamy nadzieję, że pomimo zmiany formy konferencji, która jest dla nas także dużym wyzwaniem technicznym,  będziecie Państwo chcieli spędzić z nami czas. Bardzo na to liczymy.  

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

 

Dyrektorzy Warsztatów:
Andrzej Lekston, Michał Hawranek

Sekretarz Konferencji:
Krzysztof Dyrbuś

Przewodniczący Konferencji:
Mariusz Gąsior