XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
data: 16.09.2020 - 19.09.2020
miejsce: ONLINE, Polska
organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Już dziś z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w Internecie w dniach 16–19 września 2020 r.

Długa historia naszych corocznych spotkań, wysoka frekwencja uczestników oraz zainteresowanie mediów i innych partnerów pokazują, że Kongres od lat jest wydarzeniem ważnym i cenionym nie tylko wśród kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności.

Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie także w 2020 roku. Tradycyjnie już zaprezentujemy najnowsze doniesienia ze świata kardiologii i po raz kolejny zmierzymy się z wyzwaniem leczenia chorób układu krążenia. Kongres, jak co roku, będzie stanowił wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W tym roku Międzynarodowy Kongres PTK po raz pierwszy w historii odbędzie się w Internecie. Wyzwania, które pojawiły się na początku 2020 roku pozwoliły na szybszą ewolucję naszych Kongresów. Dzięki temu każdy lekarz, niezależnie od miejsca zamieszkania w łatwy, przyjemny i bezkosztowy sposób może uczestniczyć w Kongresie. Mamy nadzieję, że tegoroczny Kongres, wzorem poprzednich, okaże się wielkim sukcesem.

Do zobaczenia na ekranach Państwa komputerów!

Prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. n. med. Danuta Czarnecka
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
XXIV Międzynarodowego Kongresu PTK