Telemedycyna w kompleksowej opiece nad chorymi z niewydolnością serca – wyniki projektu TELEREH-HF
data: 06.12.2019 - 06.12.2019
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Instytut Kardiologii w Aninie

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję naukową „Telemedycyna w kompleksowej opiece nad chorymi z niewydolnością serca – wyniki projektu TELEREH-HF”, której organizatorem jest Instytut Kardiologii a patronatem objęło z inicjatywy Komisji Informatyki i Telemedycyny Polskie Towarzystwo Kardiologiczne oraz Komitet Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk.

Istotnym elementem kompleksowej opieki nad pacjentami z niewydolnością serca jest kompleksowa rehabilitacja kardiologiczna. Dostęp do tej procedury jest wysoce niewystraczający i zróżnicowany regionalnie. Telemedycyna stwarza szansę zmiany tego stanu rzeczy. Na Konferencji mamy przyjemność przedstawić wyniki projektu „TELEREH – HF” – pierwszego na świecie randomizowanego, wieloośrodkowego badania oceniającego skuteczność telerehabilitacji u pacjentów ze skurczową niewydolnością serca.

Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 6 grudnia 2019 r. o godz. 9.30 w hotelu Golden Tulip, ul. Towarowa 2 w Warszawie.

Wstęp wolny

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się przez link do Projektu: http://telereh-hf.ikard.pl/ - zakładka KONFERENCJA

Szczegółowy Program Konferencji - POBIERZ

Prof. Ryszard Piotrowicz
Przewodniczący Komisji Informatyki I Telemedycyny PTK