Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2019
data: 24.11.2019 - 26.11.2019
miejsce: Katowice, Polska
organizator: Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Katedry Elektrokardiologii SUM

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, piątej już, edycji konferencji „Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2019”, która odbędzie się w Hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.
Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko kardiologów zainteresowanych elektrokardiologią i elektrofizjologią. Dla kardiologów i lekarzy innych specjalizacji we wtorek 26 listopada przygotowaliśmy cykl mini-sympozjów "Kardiologia+" odnoszących się do leczenia pacjenta obciążonego schorzeniami współistniejącymi.
Śląska Jesień Elektrokardiologiczna - w naszym zamyśle, stanowi forum wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów z całej Polski. Mamy nadzieję, że przygotowywany program kolejny raz nie zawiedzie Państwa merytorycznie.
Uczestnicy Konferencji otrzymują punkty akredytacyjne Sekcji Echokardiografii PTK i punkty edukacyjne PTK oraz doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.
Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: ekardio.slask.pl

Łączę wyrazy szacunku
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof S. Gołba


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Katedry Elektrokardiologii SUM / Oddział Elektrokardiologii GCM im. Prof. L. Gieca
Kontakt: 32 359 8990
Email: kgolba@sum.edu.pl; achomik@sum.edu.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: na stronie internetowej: ekardio.slask.pl/rejestracja/
Opłaty: konferencja płatna (przelew bankowy)
Termin uiszczenia opłaty: do dnia rozpoczęcia konferencji