XXII Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLECHO 2021
data: 10.09.2021 - 11.09.2021
miejsce: Gdańsk/online, Polska
organizator: Sekcja Echokardiografii PTK

Zapraszamy do Gdańska na Ogólnopolską Konferencję Sekcji Echokardiografii PTK – PolEcho 2021 w formie hybrydowej.

Ze względu na utrzymujące się ograniczenia pandemiczne termin organizacji XXII Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii PTK – PolEcho 2021 w Gdańsku został przesunięty na 10-11 września i odbędzie się w formie hybrydowej.

Szanowni Państwo!

będziemy gościć w urokliwym Centrum Kongresowym Radisson Hotel położonego nad rzeką, tuż obok Długiego Targu z zabytkowymi kamienicami i słynną fontanną Neptuna. Zarezerwujcie więc Państwo czas nie tylko na udział w kongresie, ale i na spacery w ciepłe wrześniowe wieczory.

Zgodnie ze zwyczajem program będzie bardzo bogaty – rozpoczniemy od piątkowego poranka – tradycyjnie od sesji przypadków, później planujemy m.in. sesje plenarne, pro-contra i sesje lunchowe. Jak zwykle zaplanowaliśmy warsztaty. Szykujemy także, po raz pierwszy, anatomiczny Wet Lab dla „obrazowców”.

Jak co roku przewidujemy SESJĘ PRZYPADKÓW – Zapraszamy do nadsyłania PROPOZYCJI (WRAZ Z FILMAMI) na adres przypadki@polecho2021.ptkardio.pl. Dziewięć wybranych zostanie zaprezentowane w trakcie pierwszej sesji. Jeśli liczba ciekawych przypadków będzie większa – część zostanie umieszczona on-line (case-room).

Zapraszamy także Państwa do przesyłania streszczeń prac oryginalnych i kazuistycznych za pomocą systemu abstraktowego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Osoby prezentujące zakwalifikowane prace będą uprawnione do rejestracji na Kongresie po specjalnej, obniżonej stawce 300 zł.

Serdecznie pozdrawiamy!

Piotr Szymański                       Marcin Fijałkowski