IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK

IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca PTK
data: 19.06.2020 - 19.06.2020
miejsce: ONLINE, Polska
organizator: Sekcja Niewydolności Serca PTK

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić do udziału w IX Konferencji Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Tym razem, ze względu na sytuacje epidemiologiczną, po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie.

Aby uniknąć wszystkich niedogodności z którymi borykamy się na co dzień uczestnicząc licznych webinarach w naszej internetowej formule Konferencja przeprowadzona zostanie z profesjonalnego studia, co zapewni bardzo dobra jakość transmisji i możliwość połączenia się z osobami prowadzącymi sesje i wykłady.

Ale oprócz warstwy technicznej najważniejsza jest przecież merytoryka. A o merytorykę zadbają eksperci zajmujący się na co dzień różnymi aspektami niewydolności serca.

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia.

Stąd nasza konferencja stanowić będzie przegląd najnowszych zagadnień dotyczących diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego (przezskórnego i chirurgicznego), elektroterapii oraz postępowania w chorobach towarzyszących

Dogodna lokalizacja internetowa Konferencji ułatwi Państwu udział w poszczególnych sesjach które starliśmy się dostosować do wielokierunkowych wymagań i naszych możliwości.

Dzięki pomocy w organizacji naszych partnerów strategicznych udział w Konferencji dla Państwa jest bezpłatny.

Zachęcamy do rejestracji internetowej.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. n. med. Przemysław Leszek, prof. IK
Przewodniczący Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021 

dr hab. Paweł Rubiś
Sekretarz Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021 

wraz z Zarządem Sekcji Niewydolności Serca PTK