X Konferencja Asocjacji Niewydolności Serca
data: 03.09.2021 - 04.09.2021
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Asocjacja Niewydolności Serca PTK

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić do udziału w X Konferencji Asocjacji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Coraz częściej mówimy o konieczności opieki kompleksowej nad pacjentami z niewydolnością serca, której wdrażanie rozpoczynamy w ramach projektu KONS.

Mamy nadzieję, że nasza Konferencja będzie miejscem spotkania lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów, studentów zainteresowanych niewydolnością serca jak również okazją do wzajemnego korzystania z bogatej wiedzy oraz doświadczeń wykładowców i uczestników.

Atrakcyjny program naukowy obejmie aktualne zagadnienia dotyczące diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego przezskórnego / chirurgicznego, elektroterapii, niewydolności serca, wraz z przeszczepem serca oraz postępowaniem w chorobach towarzyszących.

Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy ułatwi uczestnikom przyjazd, a zróżnicowana baza hotelowa pozwoli znaleźć wygodny nocleg dostosowany do wymagań i możliwości.

Życzymy wspaniałych przeżyć naukowych i towarzyskich!

Zachęcamy do wczesnej rejestracji i rezerwacji hoteli.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. n. med. Przemysław Leszek,
prof. IK Przewodniczący Asocjacji Niewydolności Serca
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

dr hab. Paweł Rubiś
Sekretarz Asocjacji Niewydolności Serca
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

wraz z Zarządem Asocjacji Niewydolności Serca PTK