Peripheral Interventions in Krakow (PINC Webinar)
data: 18.06.2020 - 18.06.2020
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Fundancja Ośrodek Badań Medycznych
strona www: www.pinc.pl

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XVII edycji Warsztatów Peripheral Interventions in Krakow (PINC), które w tym roku, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, odbędą się w całości online w dniu 18 czerwca 2020 (czwartek) w godz. 9:00-17:30.

Warsztaty PINC organizowane są przez Fundację Ośrodek Badań Medycznych we współpracy z lekarzami z Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pod patronatem Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK dla kardiologów inwazyjnych, radiologów i angiologów z Polski i krajów Europy Środkowej. Poświęcone są one interwencjom pozawieńcowym wykonywanym w zespołach hybrydowych przez kardiologów lub we współpracy z innymi specjalistami u dorosłych oraz u dzieci.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny. W celu rejestracji prosimy o przesłanie danych Uczestnika (imię, nazwisko, adres mailowy) na adres: office@pinc.pl

Uczestnicy otrzymają 10 punktów AISN PTK. Szczegółowy program konferencji można znaleźć na stronie internetowej: www.pinc.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Prof. dr hab. med. Stanisław Bartuś
Prof. dr hab. med. Dariusz Dudek