EKG i Stymulator
data: 12.11.2020 - 13.11.2020
miejsce: konferencja online, Polska
organizator: Klinika Kardiologii Interwencyjnej USK im. WAM

Szanowni Państwo,

z największą przyjemnością zapraszamy na konferencję “EKG i kardiostymulator”, w tym roku w zmienionej, wymuszonej okolicznościami, formule online.

Uczestnicy konferencji otrzymają 10,5 punktów edukacyjnych. Data wydarzenia: 12 i 13.11.2020 roku. Konferencja bezpłatna.

Rejestracja na www.ekg.kardiolodz.pl

Przenosimy się do sieci, ale zachowujemy atrakcyjny program. Wykładami i warsztatami zaszczycą nas wybitni wykładowcy, eksperci w swoich dziedzinach. Jak zawsze, proponujemy dwudniowe szkolenie skupiające się na elementach niezbędnych w codziennej pracy klinicznej kardiologa, ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji elektrokardiogramów oraz kontroli urządzeń wszczepialnych. W programie przewidzieliśmy m.in. repetytorium z ekg dla zaawansowanych, w tym interpretację ekg pacjentów z urządzeniem wszczepialnym. Ta dynamiczna sesja pomoże z pewnością w przygotowaniu się do egzaminu specjalizacyjnego. Omówimy zasady postępowania, gdy na dyżur zgłasza się pacjent z urządzeniem wszczepialnym lub częstoskurczem. Będziemy rozpoznawać rożnego rodzaju częstoskurcze. Zastanowimy się, co robić, gdy na oddział trafi pacjent z burzą elektryczną. Poznamy funkcje diagnostyczne urządzeń wszczepialnych przydatne w praktyce klinicznej oraz nowe możliwości elektroterapii u chorych z niewydolnością serca.