V Podhalańskie Dialogi Medyczne
data: 22.10.2021 - 24.10.2021
miejsce: Nowy Targ, Polska
organizator: III Kliniki Chorób Wewnętrznych I Kardiologii Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Prof. Artur Mamcarz - Kierownik Kliniki

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Jubileuszowej - V edycji Konferencji Podhalańskie Dialogi Medyczne,
która odbędzie się w dniach 22-24 października 2021 r. w Hotelu ibis Styles Nowy Targ.

V edycja Konferencji skierowana jest do kardiologów, diabetologów, internistów, lekarzy rodzinnych, psychiatrów, specjalistów od żywienia, dietetyki oraz aktywności fizycznej, Medycyny Stylu Życia, a także wszystkich lekarzy pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby pełniej diagnozować i leczyć swoich pacjentów.

Do roli Wykładowców zostali zaproszeni reprezentanci wielu dziedzin medycyny, po to, aby spojrzeć szerzej na różnorodne problemy medyczne oraz w gronie ekspertów różnych dyscyplin przedyskutować współczesne metody prewencji, diagnostyki, leczenia oraz późniejszej rehabilitacji. Przyświeca nam dewiza holistycznego traktowania pacjenta i idea "zaszywania medycyny".

Swoje uczestnictwo w Konferencji potwierdziło liczne grono specjalistów z różnych dziedzin medycyny z całej Polski - a to właśnie obecność przedstawicieli wielu specjalności pozwala w sposób pełny spojrzeć na pacjenta, który zgłasza się do lekarza z trudnym i często wielowątkowym problemem. Gwarantem prawidłowej diagnozy oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia jest często rozmowa między specjalistami z różnych dyscyplin, po to, żeby wypracować optymalne rozwiązania. Rozmowa często trudna, burzliwa, nie pozbawiona wątpliwości, różnic zdań, potrzeby kompromisów.

Program naukowy Jubileuszowej edycji Konferencji poruszy niezwykle istotne aspekty, rozwieje wiele wątpliwości, skłoni do refleksji oraz z pewnością wywoła burzliwe dyskusje wśród uczestników, po to, aby wypracować optymalne kompromisy...

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz odwiedzenia strony internetowej wydarzenia – www.dialogimedyczne.pl!
Konferencja posiada też swojego Facebooka – dostępny jest TUTAJ

Bądźcie razem z nami podczas Jubileuszowej Konferencji – V Podhalańskie Dialogi Medyczne!

 

Z pozdrowieniami

 

Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz
Patron Naukowy

Szpital Powiatowy im. T. Chałubińskiego
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
Organizatorzy