Webinarium TOP TEN Medical Cardiology w ramach Jubileuszu X Polskiego Forum Echokardiografii Klinicznej
data: 10.04.2021 - 10.04.2021
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: NeoMed Healthcare Solutions

Szanowni Państwo,

W związku z Jubileuszem aktywność X Polskiego Forum Echokardiografii Klinicznej planujemy poszerzyć o praktyczne webinaria/warsztaty w dniach 10.04 i 05.06.2021roku. W trakcie naszych spotkań przedstawimy w gronie wybitnych specjalistów najnowsze możliwości diagnostyki i terapii chorób układu krążenia oraz przedstawimy ciekawe przypadki kliniczne, które będą podstawą dla naszego TOP TEN Clinical Cardiology.

W imieniu Pana Profesora Piotra Hoffmana oraz Pana Profesora Wojciecha Braksatora mamy ogromną przyjemność zaprosić również do udziału w X Polskim Forum Echokardiografii Klinicznej "Od prewencji do niewydolności serca. Różne oblicza echokardiografii", które odbędzie się w dniach 5-6.11.2021 roku.

Wyzwania powstałe na skutek sytuacji epidemiologicznej oraz bardzo dobre zeszłoroczne doświadczenia dały nam możliwość przygotowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w postaci konferencji on-line, na którą już dziś chcielibyśmy serdecznie wszystkich zaprosić. Formuła on-line została bardzo dobrze przyjęta jak również bardzo wysoko oceniona.

Tegoroczny program będzie oparty o najnowsze wytyczne ESC 2021 dotyczące postępowania w zastawkowych wadach serca, niewydolności serca oraz prewencji chorób sercowo-naczyniowych. Każde z tych zagadnień stworzyło możliwości przygotowania atrakcyjnego programu obejmującego diagnostykę, farmakoterapię i nowoczesne leczenie interwencyjne wraz oceną echokardiograficzną.

Serdecznie Zapraszamy! 

Pobierz program