XXVIII Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna "Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób serca, płuc i naczyń" XXII Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej i Elektroterapii
data: 25.05.2021 - 28.05.2021
miejsce: Zabrze, Polska
organizator: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Organizowana w Zabrzu od 28 lat Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna wraz z towarzyszącymi jej od 22 lat Warsztatami Kardiologii Interwencyjnej stanowi forum wymiany doświadczeń lekarzy praktyków zajmujących się diagnostyką i leczeniem chorób serca, płuc i naczyń.

Tegoroczna edycja będzie przebiegała pod hasłem: „HEART-TEAM gwarancją nowoczesności, bezpieczeństwa i skuteczności w leczeniu”. Trwająca pandemia powoduje, że spotkanie z najlepszymi ekspertami w kraju odbędzie się on-line. Przygotowany program Konferencji obejmuje zagadnienia i problemy, z jakimi spotykacie się Państwo w codziennej pracy klinicznej na oddziale czy w poradni. Planujemy także poruszyć tematy związane z COVID-19 oraz odbudową zdrowia Polaków po pandemii. jak co roku proponujemy ciekawe warsztaty kardiologii interwencyjnej, które w tym roku zostaną rozszerzone o zagadnienia z obszaru elektroterapii.

Serdecznie zapraszamy do Zabrza.

Bardzo liczymy na Państwa obecność!