24 Gdańskie Spotkania Kardiochirurgiczne
data: 21.01.2022 - 22.01.2022
miejsce: Gdańsk, Polska
organizator: Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
strona www: https://www.24gsk.pl/

Szanowni Państwo,

Pragnę bardzo serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 24 Gdańskich Spotkaniach Kardiochirurgicznych. Po zeszłorocznej konferencji online, wymuszonej przez ogólnoświatową pandemię, niniejsza jest organizowana w formie znanej od ponad 20 lat. Zasługujemy na to, bowiem jako świadoma grupa zawodowa jesteśmy praktycznie w 100% zaszczepieni i każdego dnia przez odpowiedzialne zachowanie redukujemy możliwość rozprzestrzeniania się infekcji.

Rozpoczynamy w piątek 21 stycznia o godzinie 12.00 w gościnnym gmachu Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku i obradujemy do godzin popołudniowych w sobotę 22 stycznia. Jak zwykle będziemy mogli wysłuchać wykładów zaproszonych ekspertów. Z racji istniejących jeszcze utrudnień i obaw przed podróżami zagranicznymi, w przeważającej mierze będą to prezentacje polskich naukowców. Wracamy do zwyczaju umożliwienia Państwu prezentacji prac własnych, zakwalifikowanych do wygłoszenia przez Komitet Organizacyjny po rejestracji przez stronę internetową.

Aby zachować zasady bezpiecznego dystansu między uczestnikami, chcemy w tym roku przygotować tylko jedną sesję na Sali Głównej, nie planujemy sesji w mniejszych salach. Gorąco zachęcamy do jak najszybszego zarejestrowania się przez stronę internetową, co umożliwi przesyłanie dalszych informacji dotyczących wydarzenia. Organizatorami Spotkań Kardiochirurgicznych są Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Stowarzyszenie COR Kardiochirurgia Gdańska, po raz kolejny w tym przedsięwzięciu wspierać nas będzie firma WhyNotTravel. Tradycyjnie udział w naszej konferencji jest bezpłatny dla uczestników, co zawdzięczamy wsparciu naszych sponsorów. Jeszcze raz przypominamy o konieczności rejestracji zgłoszenia udziału oraz nadsyłania prac poprzez naszą stronę internetową www24.gsk.pl. Formularz abstraktów aktywny będzie do 24 grudnia 2021 r.

W imieniu organizatorów,

Prof. dr hab. n. med. Jan Rogowski

Kierownik Katedry i Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej UCK w Gdańsku