Zaktualizuj swoje dane w systemie PTK Członkowie!

2014-11-21
Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zrzesza lekarzy, pielęgniarki, techników oraz przedstawicieli innych zawodów zaangażowanych w podnoszenie standardów opieki nad pacjentami z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Zarząd Główny z zespołem ekspertów podejmuje dla Państwa szereg działań, które pozwalają pogłębić kompetencje zawodowe – organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia naukowo-edukacyjne, stworzył serwis internetowy, multimedialną platformę edukacyjną z bogatą ofertą materiałów wideo, kursów e-learningowych, doniesień zjazdowych i innych narzędzi interaktywnych.

W działaniach swych staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Chcemy, by nasza oferta trafiała do jak najszerszego grona, dlatego też zwracamy się do wszystkich Państwa o aktualizację swoich danych osobowych w systemie PTK Członkowie oraz przekazanie naszej prośby Koleżankom i Kolegom.

Szczególną prośbę mamy do Przewodniczących Oddziałów PTK, by zaangażowali się w naszą akcję i pomogli nam dotrzeć do tych Członków PTK, którzy jeszcze nie logowali się systemie.

Aktualna baza danych (adres e-mail, tytuł naukowy, afiliacja) naszych Członków przynosi obopólne korzyści – dla Państwa to możliwość otrzymania ważnych informacji o naszych aktywnościach w codwutygodniowym Biuletynie PTK i biuletynach specjalnych, dla nas ułatwienie prac przy konstrukcji programów konferencji i kongresów oraz możliwość wzajemnej komunikacji.

Liczymy na pozytywny odzew z Państwa strony.
Bądźmy w kontakcie!

Prof. Zbigniew Kalarus
Prezes PTK


Aby zaktualizować swoje dane w Systemie PTK Członkowie należy zalogować się do Systemu na stronie www.ptk.gbbsoft.pl. W razie problemów prosimy o kontakt z administratorem: Anna Zan +48 605 090 409 email: ptkczlonkowie(małpa)gbbsoft.pl
Pani Anna Zan chętnie odpowie na wszystkie pytania i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.