Możliwość zwolnienia z opłaty na ESC Congress 2015 w Londynie dla członków Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego poniżej 36 roku życia

2015-03-03
Szanowni Państwo,

chciałabym poinformować, że w tym roku również istnieje możliwość uzyskania zwolnienia z opłaty rejestracyjnej na ESC Congress 2015 w Londynie dla członków PTK poniżej 36 roku życia, którzy dodatkowo spełnią warunki przedstawione poniżej przez ESC:

To benefit from this offer, all applicants should meet the following criteria:

  • Be under 36 years old or be in training (if older than 36)
  • Be a member of your National Cardiac Society (therefore of the ESC)
  • Have created or updated her/his 'My ESC' account


Please ensure you select candidates who have never attended an ESC Congress so that the experience is offered to as many different people as possible.


Zachęcam wszystkich młodszych kolegów i koleżanki, którzy dotychczas nie uczestniczyli w kongresie ESC (wymóg regulaminowy) do skorzystania z tej możliwości i proszę o rozpropagowanie tej informacji w Państwa środowisku.

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie swoich danych (obowiązkowo):
  1. Imię i nazwisko
  2. Data urodzenia
  3. ESC ID
  4. Telefon komórkowy (do kontaktu).


Osoby nieposiadające ESC ID lub będące w trakcie jego uzyskiwania prosimy o wysłanie zgłoszenia dopiero po uzyskaniu tego numeru identyfikacyjnego.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (25 osób), o kwalifikacji zdecyduje kolejność zgłoszeń. Proszę przesłać powyższe dane w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2015 r. do godz. 23:59 na adres e-mailowy:
kongres15@gmail.com

UWAGA! European Society of Cardiology w ramach powyższej inicjatywy zwalnia jedynie z opłaty rejestracyjnej i nie refunduje noclegów ani kosztów podróży do Londynu. Prosimy zatem o rozważne zgłaszanie się chętnych, gdyż niejednokrotnie w roku 2014 miała miejsce sytuacja rezygnacji z udziału w kongresie na kilka dni przed jego inauguracją w związku z brakiem refundacji podróży i zakwaterowania. Naturalnie w tej sytuacji niemożliwe było zwolnienie z opłaty kolejnych osób i refundacje te "przepadały".

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,

Prof. dr hab. Ewa A. Jankowska