XXIII Konferencja Szkoleniowa i XIX Międzynarodowa Konferencja Wspólna Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz International Society for Holt
data: 01.03.2017 - 04.03.2017
miejsce: Zakopane, Polska
organizator: Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK
Po raz trzeci z rzędu doroczna Konferencja Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Po raz trzeci z rzędu będę też miał zaszczyt kierować Komitetem Organizacyjnym Konferencji. Nowe miejsce odbywania się naszej konferencji staje się już powoli miejscem „starym”, myślę, że wszyscy polubiliśmy już gościnne sale największego zakopiańskiego hotelu i centrum kongresowego.

W tym roku już w połowie września uruchomimy możliwość rejestracji na Konferencję i rezerwacji noclegów w Hotelu Kasprowy. Podobnie jak w poprzednich latach każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma indywidualne konto konferencyjne, na którym będzie mógł zgłaszać prace, zapisywać się na poszczególne sesje i warsztaty, zadawać pytania prowadzącym sesje jeszcze przed rozpoczęciem Konferencji, wygenerować certyfikat udziału i tak dalej. Jako organizatorzy bardzo chcielibyśmy, by Uczestnicy Konferencji jak najwięcej korzystali z tych kont, zwłaszcza poprzez zapisywanie się na poszczególne wydarzenia konferencji, co ułatwi nam dobieranie odpowiedniej wielkości sal na sesje, warsztaty itd. Bardzo też prosimy o podawanie przy rejestracji WŁASNYCH adresów mailowych, to zdecydowanie ułatwi nam komunikację z uczestnikami.

Rok 2017 to rok wyborczy w poszczególnych Sekcjach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W czasie Kasprowiska wybierzemy Przewodniczącego Sekcji na kadencję 2019 – 2021 oraz Zarząd Sekcji na kadencję 2017 – 2019. Będziemy też mogli głosować na naszego kandydata do Zarządu Głównego PTK. Już dziś podkreślamy, że uczestnictwo w wyborach to obowiązek każdego członka SENiT PTK. Osoby, które wciąż jeszcze nie należą do Sekcji zapraszamy do zapisania się do niej. Jest to bardzo proste (www.ptkardio.pl) i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a członkowie Sekcji mają obniżoną opłatę zjazdową na Kasprowisko.

Już teraz zapraszamy do kontaktu z Komitetem Organizacyjnym przez adres kasprowisko2017@senit.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zapytania, chętnie przeczytamy też Wasze propozycje i sugestie co do nadchodzącej Konferencji SENiT.

Do zobaczenia w Tatrach w marcu!
Bartosz Szafran Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego