XV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego pt „Na ratunek sercu”
data: 17.10.2019 - 18.10.2019
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Sekcja Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej PTK
Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w XV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego pt: „Na ratunek sercu”.
Konferencja odbędzie w Warszawie, w Auli Konferencyjnej Instytutu Kardiologii przy ul. Alpejskiej 42. Serdecznie zachęcamy wszystkich z Państwa do zarezerwowania terminu 17-18 października 2019 roku. Szczegółowy program konferencji jest na stronie www.konferencja2019.sptm.iwentarium.pl
W czwartek 17.10 2019 zapraszamy na warsztaty tematyczne.
Atrakcyjny program w piątek w 18.10.2019 to sesje i wykłady dotyczące przeszczepu serca, wad serca, postępowania w stanach nagłych ratownictwa medycznego i wypalenia zawodowego.
Za udział w Konferencji i warsztatach będą przyznane punkty edukacyjne.
Dynamiczny rozwój kardiologii stawia przed pielęgniarkami nowe zadania i wyzwania a zdobywanie wiedzy w aspekcie nowoczesnych standardów postępowania jest konieczne do sprawowania profesjonalnej opieki nad pacjentem. Sekcja Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej corocznie organizuje konferencje pielęgniarek, techników elektrokardiologii, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, lekarzy i studentów Uczelni Medycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji. Zainteresowanie i uznanie licznego grona słuchaczy mobilizuje nas do stawiania przed pielęgniarkami nowych zadań i wyzwań.

Z wyrazami szacunku i serdecznie zapraszam

Przewodnicząca Sekcji Pielęgniarstwa i Techniki Medycznej PTK
mgr Dorota Krówczyńska